Virtua IT, d.o.o.
Kotnikova ulica 35
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 590 91780
E: [email protected]

Akcija!

MikroTik SFP S-3553LC20D

66,23 59,62

S-3553LC20D je par SFP oddajnikov, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optični SFP modul s LC priključkom, T1310nm/R1550nm. Priključek kateri deluje za povezave do 20km in podpira DDM. S-53LC20D je 1.25G Single Mode optični SFP sprejemnik z LC konektor, T1550nm/R1310nm, kateri deluje za povezave do 20km in podpira DDM.

Predvidena dobava čez 2 tedna.

Šifra: S-3553LC20D Kategoriji: , ,

Opis

S-3553LC20D je par SFP oddajnikov, S-35LC20D je 1.25G Single Mode optični SFP modul s LC priključkom, T1310nm/R1550nm. Priključek kateri deluje za povezave do 20km in podpira DDM. S-53LC20D je 1.25G Single Mode optični SFP sprejemnik z LC konektor, T1550nm/R1310nm, kateri deluje za povezave do 20km in podpira DDM.

Enote so testirane in kompatibilne z RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Enote so kompatibilne tudi z napravami, ki niso Mikrotikove.

Več informacij o S-3553LC20D dobite na spodnji povezavi:

RouterBoard.com

Dodatne informacije

Teža 0.2 kg
valovna dolžina

1310nm

prenosna hitrost

1, 25G

tip

SM

konektor

LC

Blagovna znamka

MikroTik

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “MikroTik SFP S-3553LC20D”

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več o tem.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close