Virtua IT, d.o.o.
Kotnikova ulica 35
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 590 91780
E: [email protected]

Akcija!

MikroTik SFP S-85DLC05D

17,62 16,56

SFP Optični oddajno-sprejemni vmesnik za mnogorodovna vlakna (multi mode) z dvojnim LC konektorjem.

Samo še 1 na zalogi

Šifra: SFP S-85DLC05D Kategoriji: , ,

Opis

S-85DLC05D je Mikrotikov SFP Optični oddajno-sprejemni vmesnik za mnogorodovna vlakna (multi mode) z dvojnim LC konektorjem.

Primeren za uporabo z Mikrotik RouterBoard RB260GS, RB260GSP, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN in CCR1036-12G-4S.
Vmesnik je prav tako združljiv z napravami drugih proizvajalcev.

Več informacij o S-85DLC05D dobite na spodnji povezavi:

RouterBoard.com

Dodatne informacije

Teža 0.2 kg
valovna dolžina

850nm

prenosna hitrost

1, 25G

tip

MM

konektor

Dual LC

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “MikroTik SFP S-85DLC05D”

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več o tem.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close