Virtua IT, d.o.o.
Kotnikova ulica 35
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 590 91780
E: [email protected]

Optični vmesniki in oprema

Prikazujem 1–9 od 10 rezultatov

  • Akcija

    MikroTik RJ45 SFP (S-RJ01)

    35,92 30,52
  • Akcija

    MikroTik SFP+ kabel 3m (S+DA0003) direct attach cable

    39,97 33,98
  • Akcija

    MikroTik SFP+ kabel 1m (S+DA0001)

    28,45 24,19
  • Akcija

    MikroTik SFP+ (S+31DLC10D)

    163,03 138,58
  • MikroTik SFP

    MikroTik SFP S-31DLC20D optični vmesnik

    22,70
  • Akcija

    MikroTik SFP S-85DLC05D

    20,47 15,76
  • Akcija

    MikroTik SFP S-3553LC20D

    66,23 59,62
  • MikroTik optični patch kabel FPD29-LC/LC-01

    27,45
  • MikroTik optični kabel – FPD29-SC/LC-01

    25,56

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več o tem.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close