Virtua IT, d.o.o.
Kotnikova ulica 35
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 590 91780
E: [email protected]

Optični vmesniki in oprema

Prikaz 1–9 od 11 rezultatov

  • MikroTik S+RJ10 6-hitrostni RJ45 modul

    MikroTik S+RJ10 6-hitrostni RJ45 modul

    62,37
  • Akcija! MikroTik RJ45 SFP (S-RJ01)

    MikroTik RJ45 SFP (S-RJ01)

    35,92 30,52
  • MikroTik SFP+ kabel 3m (S+DA0003) direct attach cable

    MikroTik SFP+ kabel 3m (S+DA0003) direct attach cable

    33,93
  • MikroTik SFP+ kabel 1m (S+DA0001)

    MikroTik SFP+ kabel 1m (S+DA0001)

    24,19
  • Akcija! MikroTik SFP+ (S+31DLC10D)

    MikroTik SFP+ (S+31DLC10D)

    163,03 138,58
  • MikroTik SFP S-31DLC20D optični vmesnik

    MikroTik SFP S-31DLC20D optični vmesnik

    20,89
  • MikroTik SFP S-85DLC05D

    MikroTik SFP S-85DLC05D

    15,76
  • Akcija! MikroTik SFP S-3553LC20D

    MikroTik SFP S-3553LC20D

    66,23 59,62
  • Akcija! MikroTik optični patch kabel FPD29-LC/LC-01

    MikroTik optični patch kabel FPD29-LC/LC-01

    27,45 16,47

Spletno mesto uporablja piškotke zaradi boljše uporabniške izkušnje. Z uporabo naše spletne strani potrjujete, da se z njihovo uporabo strinjate. Več o tem.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close